| TRKabiny, drzwi prysznicowe szklane

W tym miejscu pragniemy przedstawić różnorodność możliwości jakie dają powierzchnie szklane do zabudowy kabin i drzwi do kabiny prysznicowej.

Delikatne okucia i przejrzysta forma sprawiają, że proponowane przez nas drzwi prysznicowe szklane doskonale sprawdzają się w każdej łazience. Posiadamy w asortymencie kompletne kabiny prysznicowe w wielu interesujących wariantach estetycznych o odmiennych parametrach użytkowych. Proponujemy rozwiązania, które pozwalają przygotować konstrukcje w pełni funkcjonalne i efektownie prezentujące się w pokoju kąpielowym.

Przygotowujemy projekty kabin oraz przeprowadzamy ich montaż w miejscach docelowych. Wykonujemy kabiny dla spływów podłogowych, jak i montowane na brodzikach. Proponujemy kabiny narożne, wnękowe, ze stałymi panelami, uchylane i przesuwne, najprostsze jedno-panelowe szklane zabudowy oraz stałe i przesuwne parawany na wanny. Oferujemy także drzwi prysznicowe szklane, które pozwalają na stworzenie ascetycznego, czystego w formie miejsca do kąpieli

Pliki do pobrania:

Kliknij na poniższą miniaturkę, aby zmienić zdjęcie

1
kabiny prysznicowe (1)
kabiny prysznicowe (2)
kabiny prysznicowe (3)
kabiny prysznicowe (4)
kabiny prysznicowe (5)
kabiny prysznicowe (6)

Kabiny prysznicowe