| TRDrzwi szklane - Maja sp. z o.o.

Ze względu na swoją delikatność i przejrzystość, szkło doskonale pasuje do każdego wnętrza. W ofercie warszawskiej firmy Maja sp. z o.o. zarządzanej przez Hannę Roszkowską znalazły się eleganckie i praktyczne rozwiązania z wykorzystaniem tego materiału. Przykładem mogą być fantastyczne zabudowy szklane (ściany), które okazują się świetnym sposobem na oddzielenie dwóch pomieszczeń, pozwalającym nie zaburzać ich przestrzenności. Efektowne i nowoczesne, znajdą zastosowanie nie tylko w obiektach biurowych, ale także prywatnych mieszkaniach, nadając im oryginalny charakter. Połączeniem elegancji i funkcjonalności są natomiast drzwi szklane wewnętrzne lub przesuwne, idealne szczególnie w przypadku niewielkich pomieszczeń. Estetyka tego materiału powoduje, że coraz częściej stosowane kabiny prysznicowe doskonale podkreślą piękno każdej łazienki i pozwolą zaoszczędzić w niej wiele miejsca. Dopełnienie naszej kolekcji stanowią balustrady i witryny sklepowe wyróżniające się nowoczesnym designem oraz wyjątkową trwałością gwarantującą bezpieczeństwo. Do wybranych produktów można dopasować także odpowiednie okucia – zawiasy, zamki czy ściski pozwalające na przeprowadzenie poprawnego montażu oraz dopełnienie estetycznej całości.

Balustrady szklane

Uznać je należy za wyrazisty, estetyczny i dekoracyjny akcent dla wnętrz. Wspaniale wkomponowują się w charakter przestrzeni wspólnej dla obiektów instytucjonalnych, biznesowych oraz komercyjnych, jednak idealnie uzupełnią również przestrzeń domowej antresoli. Balustrady szklane, które mogą Państwo zakupić dzięki ofercie naszej warszawskiej firmy, staną się odświeżeniem dla każdej aranżacji – tak biznesowej, jak i mieszkalnej.

Drzwi szklane przesuwne

Są wspaniałym rozwiązaniem dla pomieszczeń biurowych, komercyjnych oraz tych, które dysponują niewielką przestrzenią użytkową. Drzwi szklane przesuwne nie tylko efektywnie ją wykorzystają, ale również wzbogacają swoją nieprzeciętną estetyką. Ze względu na swoją przepuszczalność światła – pozwolą one optycznie powiększyć pomieszczenie oraz znacząco je rozjaśnić. Wszystkie, proponowane przez nas modele, wspaniale harmonizują tak z aranżacjami klasycznymi, tradycyjnymi, jak i nowoczesnymi.

Drzwi prysznicowe

Do każdego pokoju kąpielowego wprowadzą wizualną lekkość, znacząco podnosząc standard wykończenia. Proponowane przez nas drzwi prysznicowe (szklane) są nie tylko łatwe w utrzymaniu w czystości, ale sprawdzają się również w roli znaczącego elementu dekoracyjnego. Rozbudowana oferta, którą Państwu prezentujemy, pozwoli sięgnąć po taki model rozwiązania, który swoją stylistyką oraz rodzajem wykończenia najpełniej wpisuje się w Państwa estetyczne oczekiwania.

Zawiasy do szkła

Elementy wykończeniowe odgrywają niezwykle istotną rolę w każdej aranżacji. To od nich zależy estetyczna doskonałość oraz funkcjonalność poszczególnych rozwiązań. Dlatego też w naszej ofercie zamieściliśmy wyjątkowe zawiasy do szkła, które swoją formą doskonale wkomponowują się w wizualną subtelność tego materiału. Harmonizując z jego estetyką staną się gwarancją bezkompromisowej funkcjonalności zarówno drzwi wewnętrznych tradycyjnych, jak i przesuwnych.